Genel Müdür Mesajı​

Türkiye’de oto servislerinin çok değerli ve önemli bir hizmet yükünü üstlendiklerini çok iyi biliyoruz. Otomobil sayısının her geçen gün artmaya devam ettiği Ülkemizde, oto servislerinin sunduğu hizmetlere önümüzdeki yıllarda bugünden çok daha fazla ihtiyaç duyulacağı çok açık. Birçoğunun fiyatı döviz kurlarına endeksli olarak artan otomobil yedek parçalarının ve oto servis hizmetlerinde ihtiyaç duyulan ürün ve hizmetlerin satın alım maliyetleri, oto servislerinin belirli kalite standartlarında ve ekonomik koşullarda hizmet vermesini ne yazık ki zorlaştırıyor.

TOSAŞ, oto servislerinin hizmet gücünü kısıtlayan bu zorlu koşulları kolaylaştırmak amacıyla hizmet vermeye başladı. Oto servislerinin yanı sıra, özel servislerden hizmet alan filo kiralama firmalarına ve sigorta şirketlerine özel hizmetler de sunan TOSAŞ, ülkemizdeki faaliyetlerini artırdıkça hem Türkiye ekonomisine, hem de ülke ekonomimizin yapı taşlarından biri konumundaki Otomotiv Sektörüne ve paydaşlarına büyük katkılar sağlayacaktır.
TOSAŞ’ın bu önemli misyonunu gerçekleştirmesinin hem ülkemiz, hem de paydaşlarımız adına büyük bir değer yaratacağına gönülden inanıyorum.
TİMUR SELÇUK TURAN
Genel Müdür